DIŞ CEPHE ÖZELLİKLERİ

Dış Duvarlar -14 cm Galveniz Çelik İskelet

Dış Duvar Kaplaması – Bordex cephe kaplaması + Fileli uyguluma ile ısı yalıtım sıvası + Dekoratif  Sıva + Boya

İzolasyon – 14 cm folyolu İzocam Yalıtım ( Yoğunluk 14 (±2) kg/m3 )

Toplam Duvar Kalınlığı – 22 cm

İÇ CEPHE ÖZELLİKLERİ

İç Duvarlar – 8 cm Çelik İskelet

İç Duvar Kaplaması – 12,5 mm Alçıpan Levha, Alçı Sıva, Alçı Astarı, Silikonlu İç Cephe Boyası veya Vinil Duvar Kağıdı

İzolasyon – 8 cm folyolu İzocam Yalıtım ( Yoğunluk 14 (±2) kg/m3 )

Toplam Duvar Kalınlığı – 12 cm

ÇATI KAPLAMASI

Çatı Kaplaması OSB+ Mebran + Parça shingle

Tavan Yalıtımı – 10 cm Folyolu İZocam

KAPILAR

Dış Kapı – Çelik Kapı

İç Kapılar – Amerikan Panel Kapı

PENCERELER

Egepen Marka İstenilen renkte Pvc,  4+16+4 Isı Cam

GARANTİ

İmalat ve Montaj Hatalarına Karşı 2 Yıl Garantilidir.

ANAHTAR TESLİM EVLERİMİZDE UYGULANANLAR

Zemin Betonu Hariç
Tüm Zemin Parke Kaplamaları (AGT Marka)
Mutfak Dolapları (270 cm )
Banyo Fayansları (zemin ve tüm duvarlar ) + Banyo Dolapları + Klozet+ Duşakabin
Tüm Anahtar Teslim Elektrik Tesisatları ve Sigorta Panelleri (Siemens ve viko marka)
Tüm Temiz Su  ve Pis Su Tesisatları (Fıratpen Marka)

ÇELİK EV FİYATI

M2 / 1800 TL + KDV’DİR. 

Evlerimizi 1 ayda anahtar teslim olarak tamamlıyoruz.

Tüm yapılarımız firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Kullanılan malzemeler ömürlüktür

Yapılarımız betonarme prosedürüne tabi olduğundan, şehir merkezine yapılabilir.

Evet, tüm projelerimizde iç mekan, döşeme, ahşap vs m2 fiyatına dahildir.

Evlerimizde duvar kalınlığı 20 cm’dir, küf ve paslanma yapmaz.

Firmamız Türkiye’nin her iline hizmet vermekte ve prefabrik çelik ev kurulumu gerçekleştirmektedir.

Prefabrik Çelik Ev Fiyatları

Kusursuz konforlu ev hizmeti sunan prefabrik çelik yapılar sizlere kaliteli bir ev hazırlıyor. İnşaat sektöründe yaşanan malzeme fiyatları yükselmesi sonucunda artan daire ücretleri kullanıcıyı hem daha kaliteli ve aynı zamanda daha ucuz olan prefabrik çelik eve yönelmesini sağladı. Kalitesiyle fark yaratan ve sağlamlığı ile her zaman önde olan prefabrik çelik ev fiyatları müşterilerinin istekleri doğrultusunda metrekare üzerinden hesaplanarak fiyat teklifi sunuluyor. Tüm malzeme ve yapılan işçilik 1.sınıf bir yapıya sahiptir. Mimar ve mühendisler tarafından en çok tercih edilen ve talep gören başarılı çelik yapılar oldukça uygun ve avantajlı fırsatlarla kullanıcıyı memnun eden bir projedir.

Prefabrik Çelik Ev Avantajları Nelerdir?

Çevre dostu olarak en çok karşımıza çıkan galvanizli çelik ev üretimi son yıllarda çok gelişmiş ve çok donanımlı bir sektör olarak kabul edilmiştir. Kullanıcının konforunu ve rahatlığını ön planda tutan firmamız tüm işçilik ve malzeme kalitesini son teknolojiye uyarlanmış modern tasarım makinalar ile üretip uygulamaya geçiyor. Tercih edilen alana ve istenilen özelliklere göre tasarlanan prefabrik çelik ev fiyatları belirlenerek müşteriye en uygun fiyat garantisi ile hizmet verilmektedir. Yapılan işlemler ve tüm aşamalar istenilen şekilde ve profesyonel ekipman ve kadroya sahip olan firmamız tarafından yapılır. Prefabrik çelik ev uzun ömürlü olmasından dolayı çok tercih ediliyor. Mutlu bir yaşam standarttı sunan çelik evler hazır şekilde olup istenilen alana kısa zamanda montaj yapılıyor. Depreme dayanıklı yapılar olmasından dolayı deprem sonrası en çok talep edilen yapılar olarak üretiliyor.

Prefabrik Çelik Ev Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Öncelikle prefabrik çelik ev almaya karar veren kişiler doğru ve etkili çözüm sunan firma tercih etmelidir. Prestijli bir firma olarak biz sizlere her konuda detaylı destek sağlıyoruz. Kurulumundan üretime kadar her detayı profesyonel ellerde yapılması gerektiğini söyleyebiliriz. Firmamız müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veren bir firma olarak tüm aşamaları güvenlik tedbirleri alarak gerçekleştiriyoruz. İş sağlığı ve güvenliği açısından gerçekleştirilen kurulum işlemlerinde firmamız güvenilir sonuçlara imza atıyor. Çelik ev malzemelerinin kaliteli olarak üretilmesi çok önemli bir yere sahiptir. Paslanmaz çelik yapı garantisi ile yapılan prefabrik çelik ev fiyatları seçmiş olduğunuz tasarıma ve ölçülere göre değişkenlik gösterebilir.

Prefabrik Çelik Ev Tasarımı Estetiği

Prefabrik yapılar betonarme yapılara göre çok daha estetik bir görünüme sahip özel evlerden oluşur. Özellikle tüm dünyada tercih edilmesinin sebeplerinden biri budur. Uzun ömürlü dayanıklı ve dışarıdan çok güzel bir görüntüye sahip yapılardır. Firmamız içinde tüm hizmetleri ve ayrıcalıkları siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik analiz çalışması yaparak tasarlar. Fabrikasyon üretilmesi fiyatları düşürmektedir. Kolayca inşa edilen ürünler için ayrıntılı teknik desteği ve fiyatları firmamızdan ulaşım sağlayarak öğrenebilirsiniz.

Çelik Yapılar

Deprem riskinin %95 olduğu ülkemizde çok önemli bir çözüm odağı olan çelik yapıların bütün taşıyıcı parçaları çelik malzemelerden yapılmıştır. Diğer taşıyıcı yapılara göre daha fazla üstün mekanik özelliklere sahiptir. Kurulumu çok kolay olan bu yapılar statik yapı ve özelliklere sahiptir. Çelik yapılar hızlı kurulum uygun maliyetli güvenli olup, belirli standartlara uyum sağlaması nedeni ile kullanımı günden güne yaygınlaşan çelik yapılar fabrika ortamında profesyonel işçilik ile hazırlanıp kurulumu yapılmaktadır.

Çelik Yapıların Çeşitleri

Çelik yapılar hafif çelik ve ağır çelik yapı olmak üzere iki sınıfa ayrılırlar. Prefabrik depo ev, atölye gibi ya hazır yapılar hafif çelik yapı sınıfında fabrika ve şantiyeleri de ağır çelik yapılar sınıfında yer almaktadır. Çelik yapılar aynı zamanda ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olmak üzere ikiye ayrılırlar. Isı yalıtımı bulunan çelik yapıların çat ve duvarlarında kullanılan taş yünü veya poliüretan paneller ortamın ihtiyaç duyduğu ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.  Isı yalıtımsız çelik yapıların tercih edilmesini en önemli nedeni ise maliyetini çok uygun olmasıdır.

Çelik Yapılar Nerelerde Kullanılır?

Sağlam yapıya sahip olması nedeni il ülkemizde ve dünyada kullanımı yaygınlaşan çelik yapılar çoğunlukla; sanayi yapıları fabrika binaları, spor tesisleri, uçak hangarları gibi alanlarda kullanımı yaygındır. Bunun dışında çelik yapılar ile villa, okul hastane, müstakil evler, şantiye binalarında çelik yapıları bulunmaktadır.  Genellikle inşat malzemesi olarak bilinene bu yapıların kullanım alanları günden güne artış gösteriyor. Bütün projeleri inşasında garantili ve güvenli çözüm olmaktadır depreme ya da toprak kaymasından oluşan şekil bozukluklarını tamiri mümkündür.

Çelik Yapıların Teknik Özellikleri

Birinci derece deprem şartları göz önünde bulundurularak uygun üretilen çelik yapıların rüzgâr hızı ortalama 102 km/saattir. Kullanıcı tarafından hazır edilen beton zemine montajı yapılan bu yapılar aynı zamanda istenildiğinden bir yerden başka bir yere de kolay bir şekilde naklediliyor.

Çelik Yapıların Avantajları Nelerdir?

Ülkemizde ve dünyada kullanımı bir hayli yaygınlaşmış çelik yapılar uluslararası standartların belirlemiş olduğu teknik özellikler üretilmektedir.  Modern tesislerde çok sıkı kalite testlerinde geçirilerek üretim yapılan bu yapıların kullanıcıya en büyük avantajı maliyetli olmasıdır. Aynı zamanda doğa ve doğa dostu paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olup, sıcak ya da soğuk hava şartlarında hiçbir şekilde etkilenmemektedir. Hafif bir yapıya sahip olduğundan dolayı her türlü zeminde kullanımı mümkündür. Geri dönüşümlü ve yüksek kaliteli bir malzemedir.

Çelik Yapı Sektöründe Kurumsal Firma

Çelik yapı, prefabrik ev üretim konusunda üst düzey çalışmalar üreten kurumsal firmamız ihtiyaçlarına yönelik her türlü hazır yapıyı sizlere en kısa sürede imal edip, hızlı ve uygun teslimat olanakları ile kullanımınıza sunuyor. Konusunda uzman karosu ve üst düzey yöneticileri le üretim yapan kurumsal firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve ileri teknolojiye uyum sağlayan yenilikçi hizmet olanakları ile sektörünün öncüsü olmayı başarmıştır.  Her türlü hazır yapı konusunda bilgi almak ya da sipariş vermek için kurumsal firmamızla iletişim sağlamanız yeterli olacaktır.