Hakkımızda

Bizi yakından Tanıyın?

Uzun yıllar inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve temelleri 2006 yılında Korkmaz Çatı adı altında faaliyete başlayan firmamız 01.01.2020 yılı itibari ile faaliyetlerine ZORLUPAN® Metal Yapı San. Tic. Ltd. Şti. olarak devam etme kararı almıştır.

Korkmaz Çatı olarak sektörde bir çok müşterimize proje bazında hizmet sunmuş ve gerekli çalışmalar yapmış %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına,oluşturmuş olduğumuz kurumsal kimliğimiz ile kaldığımız yerden devam ettiğimizi belirtmek isteriz.

2006-2020  14 Yıllık bir tecrübenin ve bilgi birikimini siz değerli müşterilerimize aktarmaya devam edeceğiz. Firmamız Sandviç Panel ve Taşyünü ürünlerinde Teknopanel – Hekimpanel gibi alanında köklü şirketlerin de ayrıca çözüm ortağıdır.

Firmamızın sunmuş olduğu bazı hizmetler;

  • Çatı Paneli ve Cephe Paneli
  • Kenet Çatı Yapımı
  • Trapez Sac Çatı Yapımı

ZORLUPAN®
İşimizi biliyoruz çünkü sizi iyi tanıyoruz.

Ayrıca;
Sahip olduğumuz TSE (TS EN 14509), CE, ISO 9001, ISO14001, GOST-R, UKRSEPRO, Gıda Kodeksi, Radyo Vericilerine Uygunluk Belgeleri’ne sahip  mühendis – mimar kadrosundan oluşan Zorlupan teknik ofisimiz bir çok özellikli uluslararası projeye kar amacı gözetmeksizin teknik şartnameler hazırlayarak, danışmanlık ve süpervizörlük hizmeti de sunmaktadır.

Ürünlerimizden daha fazla teknik bilgi sahibi olmak için, alt kısımda yer alan PDF dosyalarını inceleyebilirsiniz.