Prefabrik WC- Duş Konteyneri

Prefabrik WC- duş konteyneri müşterinin tercihi doğrultusunda özel olarak hazırlanır ve kullanıma sunulur. Birçok farklı seçeneğe sahip olan konteynerler her türlü dış etkiye karşı koruma sağlayacak şekilde üretilir. Çevre koşulları dikkate alınarak gerçekleştirilen üretimlerin yanı sıra her konteyner ultra performans sağlayacak şekilde kaliteli malzemeler ile donatılır. Bu sayede nerede kullanılacak olursa olsun sahiplerine üstün bir hizmet imkânı sunar.

Oldukça kullanışlı olmalarının yanı sıra diğer WC- duş kabinlerine göre oldukça ekonomiktir. Kısa bir zamanda üretilip teslim edilmesi ile de sahibine hem paradan hem de zamandan tasarruf sağlar.  Hızlı montaj ile anında kullanılmaya başlanabilecek konteyner sistemleri, taşınabilir özelliklere sahip olması nedeni ile de memnuniyet garantisi verir.

Prefabrik WC- Duş Sistemi Kullanmanın Sunduğu Avantajlar

  • Her şeyden önce prefabrik özelliğe sahip olmaları nedeni ile WC ve duş konteynerler, taşınabilir özelliğe sahiptir. Çalışma sektöründe bölgesel olarak faaliyet gösteren bütün firmalar, bu konteynerleri her durumda yanlarında götürebilirler.
  • Prefabrik WC-duş konteyneri güvenli bir kullanım sunar. En sert hava koşullarına karşı bile dayanıklı olarak üretilen konteynerler dışarıdan herhangi bir şekilde hasar almaz. Bu nedenle de güvenli bir kullanım sunar.
  • Tam donanıma sahip konteyner ile kullanımı odlukça rahattır. Duş kabinlerinde bulunan tesisatlar kusursuz olarak yerleştirilir ve rahat bir temizlik fırsatı sunar. WC konteynerinde hem alaturka hem de alafranga tuvalet seçenekleri yer alır. Tercihe göre karar verilecek malzemeler ustalar tarafından yerlerine montajlanarak uzun dönemde kaliteli bir kullanım sunar.
  • Sahip olduğu güçlü yalıtım sistemi ile her mevsim kullanıma uygun şekilde üretilirler. Hangi şartta olursa olsun dışarıdan veya içeriden herhangi bir sızdırma söz konusu değildir. Kaliteli malzemelerden tercih edilen izolasyon malzemeleri uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi performans sunar.

 

Prefabrik WC-Duş Sistemi Kullanım Alanları

Prefabrik WC-duş konteyneri günümüzde oldukça yaygın olarak tercih edilir. Birincil bir ihtiyaç olan WC ihtiyacını birçok alanda gidermek mümkün olmadığından, özellikle sosyal tesisler, seyahat duraklama bölgeleri, şehirlerarası çalışma yapan kuruluşlar, inşaat sektörü, madencilik çalışmaları yürüten firmalar gibi birçok işletme WC-duş konteyneri kullanır.

 

Prefabrik WC- Duş Konteyneri Fiyatları

Prefabrik WC-duş konteyneri fiyatları tercih edilecek ürün grubuna göre değişir. Donanım açısından zengin olan konteynerin yanında daha sade özelliklere sahip konteynerler de bulunur. Özel sipariş ile yaptırılacak olan konteynerler ölçü bakımından farklılık gösterir ve bu farklılıklar fiyatlara yansır. Tercih edilecek konteyner özelliklerine ve ölçülerine göre fiyat çalışması hazırlanır ve müşterilere sunulur. WC tercihleri için tercih edilecek model, fiyatı etkileyen bir diğer unsurdur.  Prefabrik özelliğe sahip olması nedeni ile bu konteynerler her koşulda en uygun fiyatlar ile müşteriye sunulur. Firmamız ile birebir yapacağınız görüşmelerde siz de fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve ihtiyacınıza göre bir WC-duş konteyneri satın alabilirsiniz.