Konteyner Ofis Binası

Konteyner, eşyaların kolay bir şekilde taşınmasını sağlayan yapılara verilen isimdir. Konteyner ofis binası da içerisinde bir ofis işletilen, ofis eşyalarını barındıran konteyner binalara verilen isimdir. Ofis konteyner binaları çeşitli boy, genişlik ve yükseklikte olabilir. Konteyner genelde çelik malzemeden yapılır ve gemi, kamyon, uçak ve trenle kolay bir şekilde taşınabilir. Bu nedenle çok tercih edilirler.

Konteyner ofis binaları sayesinde eşyalar boşaltıp yüklenmeden kolay bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşir. Kullanım rahatlığı bakımından da birçok işletme tarafından tercih edilir. Maliyet açısından da beton binalara nazaran daha uygun fiyatlarda olduğu için daha çok tercih ediliyor.

Konteyner Ofis Binasında Ne Olabilir?

Konteyner ofis binasında bulunan bölümler şu şekilde sıralanabilir:

  • Tuvalet
  • Mutfak
  • Çalışma odaları
  • Yemekhane

Konteyner ofis binası içerisine yukarıda belirtilen alanları koyabilirsiniz. Özellikle tuvalet ve yemekhane olmazsa olmaz kısımlardandır. Konteyner yapılar çalışma ortamı açısından daha rahat olduğu için birçok ofis sahibi bu çeşit konteyner kullanıyor.

Üretimi Fabrikamızdan Yapılıyor

Konteyner ofis binası beton yapılarda olduğu gibi inşaat gerektirmiyor. Bu nedenle hem daha düşük maliyetli oluyor hem de kullanım kolaylığı sağlıyor. Firmamızda istediğiniz ölçülerde konteyner yapı bulabilirsiniz. Tüm malzemeler firmamızda üretiliyor ve istediğiniz alana montajını yapıyoruz. Ortalama 1 hafta içinde konteyner yapınız hazır hale geliyor.

Konteyner Ofis Binası Avantajları

Konteyner ofis binası pek çok alanda kullanıcılarına avantaj sağlıyor. Öncelikli olan avantaj ise maliyet bakımından ucuz olması göze çarpıyor. Beton bir yapıyı inşa etmek ve içini doldurmak oldukça masraflı bir durumdur. Bu durumda ucuz maliyete karşılık fazla talep görülüyor. Üstelik beton yapıyı kurmak aylar hatta yıllar sürerken konteyner yapıyı kurmak sadece 1 hafta sürüyor.

Konteyner yapıların içerisine kişisel ihtiyaç bölümleri olan tuvalet, mutfak, yemekhane, yatakhane ve daha birçok odayı kurmak da mümkün. Bir diğer avantaj ise taşınmanız gerektiği zaman uzun süre çaba göstermenize gerek yok. Sadece konteynırı alıp götürmek mümkün. Böylece eşyalarınız durduğu yerde duruyor ve sadece bina yerinden kaldırılıp başka bir araziye monte edilmiş olunuyor.

Zemine İhtiyaç Duyulmadığı İçin Tercih Ediliyor

Konteyner ofis binaları beton yapılar gibi alt zemine ihtiyaç duymaz. Bir beton üzerine düz zemin olması şartıyla da kondurabiliyoruz. Böylece hem çok yer kaplamıyor hem de alt zemin masrafı ortaya çıkmıyor. Fabrika içinde kurulumu yapılan konteyner araziye monte edildikten hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Konteyner Ofis Binası Fiyatları

Konteyner ofis binası fiyatları konteynerin ölçüsüne göre, özelliklerine göre ve barındırdığı iç eşyalara göre farklılık gösteriyor. Net bir fiyat almak için öncelikle bu kriterlere karar vermelisiniz. Kararınızı verdikten sonra firmamızdan uygun fiyatlarda konteyner ofis binası yaptırabilirsiniz. Detaylı fiyat ve kurulum bilgisi almak için irtibat numaramızı arayabilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz. Kaliteli hizmet sunduğumuzdan bu şekilde emin olabilirsiniz.