OSB Fiyatları

OSB Levha Fiyatları 2020

Kanada ve Amerika’da sıklıkla kullanılan bu ürün yüksek yük taşıma kabiliyetine sahip olup birçok alanda kullanımı giderek artmıştır. OSB levha gibi birçok alanda kullanıldığı gibi kullanım avantajları ile de öne çıkmaktadır. Farklı kalite seçeneklerine sahip bir şekilde satışa sunulan bu ürünü siz de satın almak istediğinizde birinci kalite seçeneklerinden yararlanarak ya da ikinci, üçüncü ve dördüncü kalite seçeneklerinden yararlanarak temin ederek kullanabilirsiniz.

Osb Fiyatları Ürün Özelliği

OSB ürünün özelliğine göre fiyatları farklılık göstermektedir. Bu çerçevede tercih edeceğiniz OSB ürününü satın almadan önce kullanılan alanın uygunluğuna göre seçim yapmanız gerekir. Tercih edeceğiniz bu ürün su gördüğünde kabarmaz ve nem yapmaz. Yeni nesil teknolojik imkanlardan yararlanılarak kullanıma sunulan ürün, ıslak zemin ve banyo gibi alanlarda kullanmak uzun ömürlü kullanılmasının önünü engeller. Bu nedenlerle nemli ve sulu alanlarda kullanmak yerine nemsiz ve su almayan alanlarda kullanmayı tercih etmelisiniz. Kullanım alanları oldukça geniş olan bu ürün günümüzde giderek kullanımı artıştır.

Dayanıklı olup, birçok alanda kullanabilirsiniz. Doğa dostu olan ürün sağlam özellikleri ile kullanımı tercih edilmeye başlanmıştır. Fiyatlarına baktığımızda ürünün kalitesine göre farklı seçeneklerle satışa sunulduğunu görüyoruz. OSB‘ler 122 cm x 244 cm arasında kullanımda sunulurken aynı zamanda 125 cm x 250 cm boyutlarında da satışa sunulmaktadır. Kullanıma sunulan bu ürünler tercihen 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm, 15 mm, 18 mm, 22 mm ve 25 mm kalınlıklarda satın alınarak birçok alanda kullanabilirsiniz.

Osb Nerelerde Kullanılır

Günümüzde kullanımı artan bu ürünler genellikle yazlık alanlarda ve iç dekorasyon mimarisinde tercih edilmektedir. Bununla birlikte duvarlarda, fuar yapımında, taban döşemelerinde ve dolap yapımında kullanılan bu ürünler özelliğine göre farklı seçeneklere sahiptir. Siz de seçiminizi yaparken bu konuda güvenilir hizmet sunan ve birçok seçenekle satışa sunulan OSB levhaları satın alarak kullanabilirsiniz. Alanında uzman kişilerce monte edilen ve dekorasyonda kullanılan bu ürünler aynı zamanda dükkân ve vitrin yapımlarında da kullanılmaktadır.

Osb Levha Ömrü

Uzun ömürlü olarak dizayn edilen OSB levhalar mevsim şartlarından uzak tutulması gerekir. Su ve nemin olmadığı ortamlarda uzun ömürlü şekilde kullanıma sunulmaktadır. Su ve nemin olmadığı ortamlarda uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Duvar ve panel yapımında kullanırken tercih edeceğiniz koruyucu malzemelerle kullanım ömrünü artıracağınız bu ürünü siz de firmamızı tercih ederek temin edebilirsiniz. Kurumsal hizmet sunan firmamız, aynı zamanda uygun fiyat seçenekleri ile her ihtiyacınızı giderecek OSB levha seçimi ile sizlere yardımcı oluyor. Detaylı bilgi için siz de firmamızı tercih ederek kolay ve güvenli ödeme seçenekleri ile sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yaşam alanlarında farklı ihtiyaçlara göre tasarlanan bu ürünlere siz de firmamızı tercih ederek sahip olabilirsiniz.

OSB Fiyat Tablosu / Fiyat Listesi:

tablo:

Not: Fiyatlara + kdv dahil değildir.
Not: Fiyatlara nakliye dahil değildir.
Not: Fiyatlar depo teslim fiyatlarıdır.

Alt kısımda OSB levha ile yapılan uygulamaları görebilirsiniz. OSB Levhaları fiyat olarak diğer ürünlere göre ekonomiktir. OSB Çatı Levhası diğer ürünlere göre tek tip bir üründür. Çok dayanıklı sert çatı kapama levhasıdır.

OSB Levha Teknik Bilgileri:
En: 122cm
Uzunluk: 244cm
Marka: Egger
Kalınlık:  11mm
Türü OSB
İlan Başlığı Türü Fiyat
9 mm / OSB AHŞAP LEVHA / ADET / 122×244 CM OSB 64 TL
10 mm / OSB AHŞAP LEVHA / ADET / 122×244 CM OSB 70 TL
15 mm / OSB AHŞAP LEVHA / ADET / 122×244 CM OSB 101 TL
18 mm / OSB AHŞAP LEVHA / ADET / 122×244 CM OSB 121 TL

Osb fiyatlarına kdv dahildir. Fiyatlar 100 adet ve üzeri için geçerlidir. 

PLAKA AĞIRLIĞI 18 kg / palet adedi 82
ÜRETİM YERİ Romanya
YOĞUNLUK 650 kg/m3
STANDART ÖLÇÜ 11 x 1220 x 2440 mm
Yüksek yük taşıma kabiliyeti, ortam koşullarına bağlı olarak, boyut ve şeklinde değişiklik olmaması ve temiz bitişlerin etkileyici görünümü OSB levhayı inşaat endüstrisinde ve dekoratif amaçlı kullanımlarda ideal bir ahşap malzeme yapmıştır. OSB, 3 adet katmandan meydana gelir.

Etiketler: osb fiyat, osb fiyat listesi, osb fiyatlari, osb levha