Prefabrik Evler

Prefabrik Evler hazır yapılı parçalardır. Fabrika ortamında inşa edilen bu yapılar, kurulumu yapılacak arsaya parçalar haline taşınarak, planına göre montaj edilip, hazır edilmektedir. Prefabrik evlerin duvarları kapı pencereleri camların vs. bütün elemanları fabrika ortamında tasarlanıp, imal ediliyor.  Beton zemin üzerine yapılan bu evler ülkemizin birçok kesiminde kullanılmaktadır. Genel olarak tek katlı müstakil evler halinde yapılan prefabrik evler ihtiyaca gör iki katlı olarak da yapılabiliyor.  Bunun dışında konumlanacağı arsa ya da zemine göre prefabrik evlerin model ve kat sayıları da değişiklik gösterebiliyor.

Prefabrik Evler Nerelerde Kullanılır?

Geniş model seçeneklerine sahip olan ve kullanımı oldukça basit ve avantajlı olan prefabrik evler günümüzde normal yapılara göre daha çok tercih edilmektedir. Özellikle ülkemizde artan konut fiyatları ve insanların ev almaya yetecek kadar parasının olmaması tercihleri prefabrik evlerden yana kullanılmasına vesile olmuştur.  Normal konut ya da konteyner tarzındaki model seçenekleri ile geniş kullanım alanına sahip olan bu yapılar pratikliği ve basit kullanımı sayesinde de ön planda yer alıyor.  Kamu binaları işleri aksatmamak adına tadilata girdikleri zaman bu yapılardan kullanarak işlerini aksatmamış oluyorlar.

 Prefabrik Evlerin Kullanım Ömrü Ne Kadar

Oldukça geniş kullanım yelpazesine sahip olan prefabrik evler sağlam yapısı ve dayanıklılığı ile ön planda yer alıyor.  Yaklaşık 50 ile 150 yıl ilk günkü kalitesi ile kullanım imkânı sunan bu hazır yapıları ileri teknolojiye sahip olduklarından dolayı %100 dayanıklılık gösteriyor.  Kışın soğu, yazın da sıcak havayı içine çekmeyen bu yapılar aynı zamanda depreme e son derece dayanıklıdırlar. Bu yapıların tercih edilmesini temel nedeni ise 14 ve üzeri şiddeti depremden hasar görmemesi ve kalitesini bozmamasıdır.

Prefabrik Ev Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Prefabrik evler genellikle ihtiyaca uygun geniş ve uzunluklarda üretilen ve her çeşit yerleşim yerinde kullanımı mümkün olan hazır yapılardır. Talebe göre farklı malzemeler kullanılarak imal edilen bu yapılar hızlı teslimat olanakları ile k kısa zamanda montajı yapılmaktadır. Dolayısı ile bu projelerin avantajlarına göz attığımız yapıların; uygun fiyatlı sağlam dayanıklı ve garantili projeler olduğunu görüyoruz.  En hızlı ve çabuk monte edilebilme özelliğe sahiptir.  Modüler olduklarında dolayı bu yapılar ihtiyacınız tasarlanıp düzgün bir şekilde üretilir.  Montaj edileceğin alanın büyüklüğüne göre üretilir Her alanda kullanımı mümkündür.

Prefabrik Evleri Nereden Alabilirim?

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren kurumsal firmamız ihtiyacınıza uygun boyutta ve modelde prefabrik ev üretim yapıp, kullanacağınız alana montajını gerçekleştiriyor. Lüks konutlara göre oldukça ekonomik fiyatlar ile sahip olacağınız bu yapılar için sizler her türlü desteği sağlıyoruz.  Konusunda uzman personellerimiz ve hazır yapı sektörüne öncülük eden büyüklerimizden aldığımız bilgi ve tecrübelere dayalı olarak müşteri memnuniyeti sağlamak adına kaliteyi ve uygun fiyatı ön planda tutarak hem üretimi hem de satış hizmetleri gerçekleştiriyor.  Tek katlı prefabrik evlerden tutunda, iki katlı olanlarına, ofis binalarından yemek hanelere kadar birçok alanda hazır yapı imal eden kurumsal firmamızdan hizmet almak istiyorsanız kurumsal ekibimizle irtibat kurmanız yeterli olacaktır.