İki Katlı Prefabrik-Ev-82-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-92-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-100-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-105-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-118-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-119-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-131-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-134-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-142-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-149-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-150-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-155-m²

İki Katlı Prefabrik-Ev-158-m²

Prefabrik Çift Katlı Ev Fiyatları

Pek çok kişi kendi evini almanın hayalini kurarak yaşar. Bunun için para biriktirilir, kredi çekilir ve çok çalışmak gerekir. Hele ki günümüz şartlarında ev almak bu kadar zorken herkes ucuz yollu ev almanın çözümünü arıyor. Bunun için şuan ki şartlarla en iyi alternatif prefabrik ev almaktır. Uygun fiyatlı olduğu gibi müşterilerine pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. Prefabrik ev seçenekleri oldukça geniş olduğu için insanlar daha çok ev yaptırma düşüncelerinde prefabrik evlere de yer veriyorlar.

Prefabrik çift katlı ev fiyatları da diğer evlere nazaran çok daha uygun fiyata oluyor. Prefabrik ev alarak sessiz, sakin, huzurlu ve mutlu bir yaşam tarzı sürmek istiyorsanız satış yapan firmalara gidip dilediğiniz evin maket modelini beğenebilirsiniz.

Prefabrik Ev Kullanmanın Avantajları

Prefabrik ev kullanmanın avantajları arasında ilk sırada fiyat yer alıyor. Prefabrik çift katlı ev fiyatları beton evlere göre daha az maliyetli oluyor. Bir başka avantaj ise evin ilk kullanıcısı siz oluyorsunuz ve evin iç-dış tasarımını kendi zevkinize göre yaptırabilirsiniz. Bir nevi kendi evinizin mimarı olabilirsiniz. Maket prefabrik evlerden beğenmediğiniz durumlarda hayalinizdeki ev modellini firmanıza göstererek hayallerinize kavuşabilirsiniz. Prefabrik ev montajı da çok kısa sürüyor. Beton evlerin yapımı en az 6 ay sürerken prefabrik evlerin yapımı ortalama 10 iş günü içerisinde tamamlanıyor.

Prefabrik evlerin olduğu bölgeler genelde sessiz sakin oluyor. Huzurlu yaşam için ve evin şık tasarımı için prefabrik evleri tercih edebilirsiniz. Prefabrik ev satın alarak hem zamandan hem de maddiyattan kazanabilirsiniz. Her şeyden önemlisi bu evler tam olarak sizin hayal ettiğiniz şekilde tasarlanıyor.

Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik ev modelleri çok çeşitlidir. Tek katlı, çift katlı ya da üç katlı bir prefabrik ev yaptırabilir, yeni evinizde temiz bir sayfa açabilirsiniz. Prefabrik evlerde üçgen, kare ve dikdörtgen modeller bulunuyor. Genelde üçgen modeller tercih ediliyor. Bunun sebebi ise arazi bakımından daha az yer kaplaması ve maliyetinin daha düşük olmasıdır. Üçgen görünümlü prefabrik çift katlı ev fiyatları kişilere oldukça uygun şekilde yansılıyor.

Prefabrik evlerde balkon tamamen müşterinin zevkine bırakılıyor. Tek katlı prefabrik binalarda balkon bulunmuyor fakat çift katlı prefabrik binalarda balkon genelde tercih ediliyor. Balkon konulmayan evlerde geniş bahçe kullanılıyor. Sizler nasıl hayal ediyorsanız evinizi o şekilde tasarlayabilirsiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik ev fiyatlarını etkileyen birçok etken vardır. Prefabrik evin kaç katlı olduğu, kaç odalı olduğu, kaç metrekare olduğu, anahtar teslim ya da tadilat gerektiren prefabrik evler fiyatları da büyük oranda etkiliyor. Fiyat her ne olursa olsun çift katlı prefabrik evler daha fazla tercih ediliyor. Firmamızdan da prefabrik ev hizmetinden faydalanabilirsiniz. Firmamızdan prefabrik ev hizmeti almak için irtibat numaramızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.