Prefabrik-Ev-40-m²

Prefabrik-Ev-45-m²

Prefabrik-Ev-49-m²

Prefabrik-Ev-49-m²

Prefabrik-Ev-53-m²

Prefabrik-Ev-62-m²

Prefabrik-Ev-68-m²

Prefabrik-Ev-72-m²

Prefabrik-Ev-81-m²

Prefabrik-Ev-82-m²

Prefabrik-Ev-84-m²

Prefabrik-Ev-96-m²

Tek Katlı Prefabrik Evler

Ev, bir insan için huzurun adresidir. Nereye giderseniz gidin kapıyı açtığınızda orada bulduğunuz mutluluğu hiçbir yerde tadamadığınız için bizler de keyifle kullanacağınız bir tek katlı prefabrik ev üretip satıyoruz. Prefabrik evler günümüzde çok fazla kullanılıyor çünkü kullanıcılarına birçok avantajı da beraberinde getiriyor.

 

Tek Katlı Prefabrik Evler Avantajları

Tek katlı prefabrik evlerin dış görüntüsü bile insana huzur verir. Diğer beton evlere nazaran daha sevimli ve daha hoş görünümlü bir eve sahip olabilirsiniz. Böylece daha evin içine girmeden içiniz huzurla dolar. Tek katlı prefabrik evler çok daha ucuz maliyetli oluyor. Beton bir evi ortalama 200 milyardan almış olsanız prefabrik ev bunun yarısı kadar düşüyor. Tabi bu biraz da beğendiğiniz modele göre farklılık gösteriyor.

Beton evlerin inşaat gibi bir olayı olduğundan yapılması aylar yıllar sürebiliyor. Bununla beraber o binanın temizliği, tesisatı, boyası badanası derken birden fazla ek gider yapmak zorunda kalıyorsunuz. Oysa firmamız anahtar teslim şeklinde uygun fiyatlarda tek katlı prefabrik ev satışı yapıyor. Taşınmanız gerektiğinde de özel yük taşıma araçları sayesinde kolay bir şekilde evinizi istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Tek Katlı Prefabrik Bina Özellikler

Tek katlı prefabrik evler depreme ve ısıya dayanıklıdır. Bu sayede güneşli havalarda eviniz sıcaktan pişmez ve deprem gibi olası durumlara karşı dayanıklı olduğu için az hasarla durumu kurtarabilirsiniz. Yangına da dayanıklı olan tek katlı prefabrik evlerimizin her birinin taşıdığı özelliğe göre sertifikası var.

Firmamızın üretip satışa sunduğu tek katlı prefabrik evler de suya dayanıklı olma özelliği de bulunuyor. Bu sayede yağmurlu, karlı ve hatta sel bile aksa eviniz bu durumdan asla zarar görmez. Firmamız suya dayanıklı sertifikasını da müşterilerimize gösteriyor. Tek katlı prefabrik evler bazı müşterilerin aklına çok küçük olduğunu getirse de böyle bir durum yoktur. Siz kaç metrekare isterseniz biz prefabrik evinizi o ölçüde yapıyoruz ve sizlere huzurlu bir yaşam sunmaya çalışıyoruz. 60 metrekareden 300-400 metrekareye kadar tek katlı prefabrik evlerimizde mevcut.

Oda Sayısını Siz Belirleyin

Firmamız tek katlı prefabrik evler üretip satıyor ve kaç odalı evde oturmak istediğinizi siz belirleyebilirsiniz. İsterseniz 1+1, isterseniz 2+2, dilerseniz, 3+1 şeklinde çeşitli ebatlarda prefabrik evlere sahip olabilirsiniz. Tek katlı evlerde de oda sayısına göre çok değişik ve güzel tasarımlar yapabiliyoruz.

Tek katlı prefabrik evler de her alanda kullanıcılarına avantaj sağlıyor. Yalnız prefabrik eve sahip olabilmek için öncelikle araziye ihtiyaç duyulur. Araziyi bulduktan sonra dilediğiniz tek katlı prefabrik evi satın alabilirsiniz.

Firmamızı Seçebilirsiniz

Firmamız uzun yıllardır prefabrik evler satışı ile uğraşıyor. Bu nedenle alanımızda tamamen uzman bir personeller ile çalışıyoruz ve sizleri memnun etmek için her geçen kendimizi geliştiriyoruz.