Prefabrik Hazır Ev Fiyatları

Prefabrik Hazır Ev Fiyatları

Prefabrik hazır ev fiyatları, model ve kaliteye göre değişim gösterecektir. Firmamız, prefabrik evlerde uygun maliyetlerde satış yapmaktadır. Prefabrik evlerin tercih edilmelerinin başında, depreme dayanıklı olması ve kısa sürede hazırlanması gelmektedir. Hem görünüm bakımından şık hem de hazır olmayan evlere nazaran, oldukça düşük fiyatlıdır. İnşaat girdilerini etkileyen birçok etken bulunur. Pek çok inşaat malzemesi, yurt dışından ithal olarak gelmektedir. Bu durum ev maliyetlerini etkileyecek ve satış rakamlarını da yükseltecektir. Prefabrik hazır evler, diğer evlere göre daha ucuz bütçe ile hazırlanacak evlerdir.

Prefabrik Evlerde Fiyatı Etkileyen Unsurlar

Prefabrik hazır ev fiyatları, evlerin büyüklüğüne, evin yapılacağı yerin uzaklığına göre değişim gösterecektir. Prefabrik evin kurulacağı bölge ne kadar uzaksa, ulaşım maliyeti o kadar fazla olacaktır. Evi kuracak olan usta sayısı ile orantılı olarak, yevmiyeleri artacaktır. Prefabrik evde kullanılan yapı malzemesinin kalitesi de fiyatı etkileyen bir diğer unsurdur. İklim şartları, bölgeden bölgeye değişim gösterecektir. Rüzgâra, kar fırtınalarına dayanıklı malzeme kullanımı, iç tesisat kalitesi, maliyeti arttıracaktır. Artan maliyet, fiyatlara da yansıyacaktır. Firmamız, en kaliteli prefabrik evler için, en uygun fiyat aralığını sunacaktır.

Prefabrik Evlerin Özellikleri

Prefabrik hazır ev fiyatları, sektörde firma bazında değişim gösterecektir. En doğru yaklaşım, aynı kalitede ürün için istenen fiyatların mukayesesi olmalıdır. Prefabrik hazır ev satışı yapan firmamız, en kaliteli ürünler için en uygun fiyatı sunacaktır. Bu bakımdan, sektörde tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz. Ev modellerimiz çok çeşitlidir. Dubleks, tripleks olabildiği gibi tek katlı evlerde yer almaktadır. Çatılarda da farklı tasarımlar bulunur. Çok yağış alan bölgeler için, dik çatılı tasarımlar, tercih edilecektir. Konak tarzı, eski Türk Evleri biçiminde de evlerimiz mevcuttur.

Prefabrik Ev Satışında Müşteri Memnuniyeti

Prefabrik hazır ev satışında, müşteri memnuniyetinin firmamız için önemi çok büyüktür. Satış ve sonrasında, firmamız desteği devam edecektir. Her bütçeye uygun hazır ev tasarımlarımız bulunur. Firmamızdan hizmet almak isteyen kişilere sunacağımız hizmetin başında, hayallerindeki evi tasarlamak olacaktır. İmkânlar dâhilinde, hayallerine en yakın tasarımda evi yaratmaya çalışırız. Evin konumu, bulunduğu yerin iklim kuşağı ve müşterinin maddi imkânları, bazı kısıtlayıcı faktörlerdir. Tüm bu olasılıkları da hesaplayarak, hizmet alacak olan kişilerin beklentilerine en yakın çözümler sunulur.

Prefabrik Evlerde Garantili Hizmet

Prefabrik ev satışında, firmamızın garantili hizmeti bulunur. Montaj ve servis garantileri, firmamızın sunduğu hizmetler arasındadır. En yüksek depreme bile mukavemetli yapı malzemeleri kullanılmıştır. Yapım süresi kolay ve montajı çok kısa süreler içerisinde olmaktadır. Prefabrik evlerin en önemli avantajı, ileride oluşabilecek tesisat sorunlarının olmayışıdır. Prefabrik evler yapılırken, tabiatı tahrip etmeyecek ve gürültü kirliliği yaratmayacaktır. Enerji tasarrufu sağlayacak düzenekler yerleştirilebilir. Bunun en güzel örneği, çatıda yer alacak güneş panelleridir. Tüm bu olumlu faktörler düşünüldüğünde, firmamızın hizmetlerinden yararlanmanız önerilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yorumlar
    Arşivler
    Kategoriler
    Bize Danışın…

    Çatı ve cephe ürünlerimiz için bir uzman çalışanımızdan bilgi almak için bizi arayın.
    0216 706 56 16