Prefabrik Konteyner Fiyatları

HAFİF ÇELİK KONTEYNER EV FİYATLARI

GÜÇLENDİRİLMİŞ ÇELİK KONTEYNER EV FİYATLARI

 

 

PrefabrikSAN® olarak konteyner ev maliyetleri konusunda sizlere yardımcı olmak için elimizden gelene yapacağız buna emin olabilirsiniz.  Tek katlı ile çift katlı konteyner ev maliyetleri özelliklerine gmre değişkenlik göstermektedir.

Prefabrik Konteyner Fiyatları

Prefabrik konteyner taşıma için kullanılan depolara verilen isimdir. Prefabrik olmaları nedeniyle bu depolar kolay bir şekilde başka yerlere taşınabilir. Malzemesi çelikten olduğu için çok dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Prefabrik konteyner modelleri farklı ebatlarda olabiliyor. En çok tercih edilen konteyner çeşitleri ise 20’ ve 40’ olanlarıdır. Prefabrik Konteyner fiyatları da buna istinaden değişebiliyor.

Konteyner modelleri pek çok alanda kullanıldığı için ve kolay bir şekilde taşınabilme özelliğine sahip olduğu için oldukça avantajlı bir üründür. Ana malzemesi çelik olduğu için de diğer beton yapılara göre daha dayanıklıdır. Yağmur yağsa da deprem olsa da hiçbir şekilde etkilenmezler.

Prefabrik Konteyner Çeşitleri

 • Üstü açık konteyner
 • Üstü açılabilir konteyner
 • Açık konteynerler
 • Tank konteynerler
 • Dökme yük konteynerleri

Üstü açık konteyner üst tarafı ve kapısı tamamen açıktır. Dört tarafı ve tabanı kapalıdır, tavan kısmı yoktur. Bu konteynıra yükleme yapılınca üstü branda ile kapatılır. Böylece ürünlerin hasar görmesi engellenir. Bu durumda yüklemeler konteynıra tavandan yapılır. Açık konteyner modellerinde tavan ve dört taraf yoktur. Bu tür konteyner modellerinde sadece iki yan ve taban bulunuyor. İş makinalarının ve ağır araçların kaldırılmasında çok sık tercih edilir.

 Tank konteyner modelleri ise gaz, kimyasal ya da gıda taşımacılığında depoyu korumak için kullanılan konteyner modelleridir. Bu tür modellerde silindir şeklinde bir tank ve delikli bir çevre konteyner bulunuyor. Bu tür konteyner modellerinde tankın yalnızca %85’i dolu olmalıdır. Üstü açılabilir konteyner ise görüntü bakımından normal bir konteyner gibidir. İhtiyaç duyulduğu zamanlarda konteynırın üstü açılır. Bu tarz konteyner modelleri genellikle makine yüklemelerinde kullanılır. Prefabrik konteyner fiyatları da modele göre farklılık gösteriyor.

Prefabrik Konteyner Nerelerde Kullanılır?

Prefabrik konteyner modelleri pek çok alanda kullanılıyor. Bu konteyner modelleri ofis, tuvalet ve depo olarak kullanılabiliyor. Küçük işletmeler ofis olarak genelde prefabrik konteyner tercih ediyor. Sebebi ise hem maliyet bakımından daha uygun oluyor hem de çok dayanıklı olmasıdır. Şantiye olarak da kullanılan prefabrik konteyner modelleri tuvalet olarak da genelde mesire alanlarında kullanılıyor.

Depo için de su geçirmediği için çok avantajlıdır. Kiraları veya satılık hali diğer beton binalara göre daha indirimli oluyor. Şantiyelerde ise inşaat ustaları uzaktan geldikleri zaman prefabrik konteyner binalarında konaklıyorlar. Taşınması da oldukça kolay ve hızlı olduğu için pek çok firma tarafından tercih ediliyor. Bu durumda gerçek manada gideceğiniz yere deponuzu taşımış oluyorsunuz.

Prefabrik Konteyner Fiyatları Nasıldır?

Prefabrik konteyner fiyatları firmaya göre, konteyner büyüklüğüne göre ve konteyner modellerine göre belirleniyor. Metrekare arttıkça fiyat da artıyor. Fakat model alanında firmanızla görüşmeniz gerekir. Dilerseniz firmamızda da prefabrik konteyner hizmetini satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için firmamızı telefon numaramızdan arayabilirsiniz.

Comments are closed.
Son Yorumlar
  Arşivler
  Kategoriler
  Bize Danışın…

  Çatı ve cephe ürünlerimiz için bir uzman çalışanımızdan bilgi almak için bizi arayın.
  0216 706 56 16