Prefabrik Şantiye Binaları

Prefabrik şantiye binaları inşaat sektörünün olmazsa olmaz ihtiyaçları arasındadır. İnşaat hizmeti sunan firmalar rahat barınma ihtiyacına sahip olmak için bu yapıları tercih edebilir. İsteğe göre her alana kurulabilen bu binalar, tüm ihtiyacı karşılayacak bölümlere sahiptir. Bu sayede zaman kaybetmeden birçok hizmetin tek bir binada sağlanması mümkün olur.

Şantiye Binalarının Sunduğu Hizmetler

Şantiye binaları, işletme sahibinin bir nevi eli ayağıdır. Dağınık haldeki yapılaşmaya son veren bu binalar hem işletme sahipleri hem de çalışanlar açısından oldukça büyük önem taşır. Zaman anlamında büyük bir tasarruf sağlayan yapılar, pratik ulaşım imkânı ile de kısa sürede her türlü ihtiyaca çözüm olur.

Prefabrik şantiye binaları içerisinde prefabrik bir yemekhane, prefabrik bir yatakhane, WC ve duş seçenekleri ile prefabrik ofisler yer alır. İşçiler için düşünülen birçok alan her anlamda ihtiyaçları gidermeyi ve işgücü süresini hızlandırmayı sağlar. Yemekhane ve yatakhane seçenekleri çalışanların dışarıda kaybedecekleri zamanın önüne geçer. WC ve duş gibi temel ihtiyaçlar da prefabrik şantiye içerisinde giderilerek memnuniyet dolu bir hizmet sağlanır.  Sonuç olarak aynı çatı içerisinde kusursuz bir hizmet seçeneğine sahip olunarak çalışma anlamında yüksek performans sağlanır.

Şantiye Binalarını Tercih Etmenin Sunduğu Avantajlar

  • Prefabrik şantiye binaları her anlamda kolaylık sağlar. Normalde firmalar yeni bir işe başladıkları durumlarda belirledikleri alanlara kendileri yemekhane ve yatakhane gibi ihtiyaç merkezleri kurmak zorundadır. Dağınık olarak kuracakları bu alan hem ekstra maliyete hem de zaman kaybına neden olur. Dışarıdan da dağınık bir görünüm veren bu yapılar, prefabrik şantiye ile hem düzenli görünüm kazanır hem de maddi anlamda ciddi bir kazanç sağlar.
  • Kolay kurum imkânı sunan prefabrik şantiyeler hızlı teslim süreleri ile de ihtiyaç sahibini şaşırtır. Siparişten kısa bir süre sonra işleme alınan prefabrik şantiyeler belirlenen alana anahtar teslim şeklinde kurulur ve teslim edilir.
  • Güçlü yalıtım sistemi ile her mevsim rahat bir kullanım sunar. Dış tehlikelere karşı da çelik malzemeden oluşturulan iskelet ile her türlü hava koşuluna karşı tedbir alınır.

 

Prefabrik Şantiye Modelleri

Prefabrik şantiye binaları tercihe göre özel olarak tasarlanabilmektedir. Müşterinin tercihi doğrultusunda tek kat ya da çift kat olarak inşa edilir. Geniş kullanım alanı sunması ve alan daraltmaması yönünden genelde prefabrik şantiye tercihlerinde çift katlı modeller tercih edilir. Böylece işletme için ihtiyaç olacak ofis ve bürolar da bu bünyede hizmete alınır.  İşletmenin çalışma süresi dolduğunda prefabrik yapıya da ihtiyaç kalmaz ve kurulduğu sistem üzerinden kolayca sökülme işlemi yapılarak yeni adreste tekrar inşa edilebilir. Taşıma açısından hiçbir kayıp vermeyen prefabrik şantiyeler uzun dönem kullanım imkânı vermesinden dolayı da birçok işetme tarafından tercih edilir.  İşletmeniz için tercih edeceğiniz prefabrik yapılar için firmamız ile iletişime geçerek indirimli fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.