Tek Katlı Ev Fiyatları

PrefabrikSAN® olarak tek katlı ev maliyetleri konusunda sizlere yardımcı olmak için elimizden gelene yapacağız buna emin olabilirsiniz.  Tek katlı ile çift katlı ev maliyetleri özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları

Yıllardır hayalini kurduğunuz evi yapmanın zamanı geldiyse tercihinizi prefabrik evden yana kullanabilirsiniz. Prefabrik evlerin ömrü ortalama 45-50 yıldır ve maliyet bakımından da betonarme evlere göre daha az maliyetlidir. Özellikle tek katlı prefabrik ev fiyatları daha uygun oluyor. Bu durum da birçok müşteriye avantaj sağlıyor.

Prefabrik evler ortalama 7-10 iş günü içerisinde monte edilir ve dolayısıyla kullanıcılara zaman bakımından da tasarruf sağlar. Beton evlerin yapım aşaması ise en az 6 ay oluyor. Bu da duruma göre 5 seneye kadar uzayabiliyor.

Ev  Hayallerinize  Sınırı Koymayın

Hayallerin sınırı yoktur. Bunun gibi prefabrik evlerin de sınırı bulunmuyor. Her modelde farklı farklı prefabrik ev modeli bulunuyor. Tek katlı olsa bile değişik tasarımlarda iç ve dış mekân olarak prefabrik ev alabilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz firmada bulunan maket prefabriklerden beğenmezseniz kendi tasarımınızı da oluşturabilirsiniz.

Tek katlı prefabrik binalarda en önemli etken evin konumlanacağı yerdir. Konum büyüklüğüne göre prefabrik evler kare ya da üçgen şeklinde olabiliyor. Daha çok üçgen modeller tercih ediliyor çünkü hem arazide fazla yer kaplamıyor hem de görünüm bakımından daha hoş duruyor. Üçgen evlerin yanında dikdörtgen geniş daireler de tercih edilen modeller arasındadır.

Üçgen ya da dikdörtgen fark etmeksizin hayalinizdeki modeli firmanızdan seçebilirsiniz. Tek katlı prefabrik ev fiyatları ise anlaştığınız firmaya bağlı olarak farklılık gösterir. Ancak yek katlı prefabrik ev fiyatları diğerlerine göre daha uygun maliyetli oluyor.

Tek katlı prefabrik binalarda banyo, tuvalet, oturma odası ve yatak odası bulunuyor. Evin durumuna ve tercihe göre 1+1, 2+1 ya da 3+1 olabilir. Genelde 2+1 tercih ediliyor çünkü hem arazide fazla alan kaplamıyor hem de fiyat bakımından daha uygun oluyor.

Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Tek katlı prefabrik binalarda genellikle balkon bulunmuyor. Bunun yerine geniş bir bahçe kuruluyor ki buna da arazi metrekaresi müsaitse kullanılıyor. Bahçe planı da müşterinin hayaline göre tasarlanır. Prefabrik evinizin etrafına çit kaplayabilir çok daha güzel bir hale sokabilirsiniz. Balkon daha çok iki katlı ya da üç katlı prefabrik binalarda tercih ediliyor.

Prefabrik Evde Oturmanın Avantajları Nelerdir?

Prefabrik evler normal binalara nazaran çok daha güzel görünüyor. Bunun yanı sıra zaman bakımından tasarruf sağlıyor ve montajı çok pratik olduğundan kişilere hiç zorluk çıkarmıyor. Prefabrik binalarda maliyet daha uygundur bu nedenle betonarme eve harcayacağınız parayı evinizi dekor ederken kullanabilirsiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları

Tek katlı prefabrik ev fiyatları evin konumuna göre, metrekaresine göre, modeline göre ve anlaşma yaptığınız firmaya göre farklılık gösterir. Firmamızdan uygun fiyatlarda muhteşem görünümlü ve kaliteli malzemelerden üretilmiş tek katlı prefabrik ev bulabilirsiniz. İletişim için firmamızın irtibat numarasını arayabilir ya da Whatsapp üzerinden bize talepte bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yorumlar
    Arşivler
    Kategoriler
    Bize Danışın…

    Çatı ve cephe ürünlerimiz için bir uzman çalışanımızdan bilgi almak için bizi arayın.
    0216 706 56 16