Trapez Sac Fiyatları

Trapez Saç Fiyatları 2020

Günümüzde birçok alanda kullanılan trapez saç modellerinin kaliteli olması uzun süreli kullanım avantajını da beraberinde sunar. Bu konuda hizmet alacağınız ilgili firmanın yasal ve kaliteli ürünler sunması gerekir. Firmamız trapez saç konusunda sektör içerisinde lider konumda yer alarak çalışmalarını sürdürmektedir. İlgili modeller özel olarak hazırlanır. Çatı ve cephe kaplamalarında en iyi sonucu almanıza yardımcı olur. Çatılarda estetik açıdan da katkı sağlayan trapez saç modelleri ısı yalıtımını da beraberinde sunar. Ürünlerin kaliteli malzemeden üretilmiş olması uzun süreli kullanım imkanı sağlayacaktır.

Trapez Saç Fiyatları Ürün Özelliği

Teknik özellik açısından oldukça gelişmiş olan trapez saç modelleri pratik kullanımı ve estetikliği ile size yardımcı oluyor. Mekanik direnç açısından en iyi sonucun alınmasına yardımcı oluyor. Kullanımı da oldukça kolaydır. Kolay bir şekilde montaj ederek verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Isı yalıtımı da oldukça başarılıdır. Kullanıldığı alanda ısı yalıtımı maksimum seviyede yer alır. Zengin içeriğe sahip olması bunu destekler ve kullanıcısına katkı sağlar. Su emme direnci de yüksektir. Yağmur sularına karşı dayanıklı olmasından dolayı sorunsuz bir kullanım sağlayabilirsiniz. İklim şartlarından olumsuz etkilenmez. Bundan dolayı dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Ses yalıtımı da gelişmiş özellikleri içerisinde yer alıyor. Yangına karşı da dirençli olmasından dolayı bulunduğunuz alan için en sağlıklı sonucu alabilirsiniz. Firmamız bu konuda sektör içerisinde lider konumda yer almakta ve en iyi hizmet içeriğini size sunmaktadır.

Uzun ömürlü ve paslanmaz yapıda olması da kullanıcısına katkı sağlıyor. Kırılmayan yapısı ile çatınızı kaliteli bir şekilde örtecek ve uzun sürede en iyi verimi almanıza yardımcı olacaktır.

Trapez Saç Nerelerde Kullanılır

Trapez saç gelişmiş özellikleri ile çatılarda en çok tercih edilen ürün kapsamı içerisinde yer alıyor. Trapez saç üretimi prefabrik yapı üretiminde de tercih ediliyor. Estetik ve kaliteli bir yapının çıkmasına yardımcı oluyor. Çatı ve cephe kaplamalarında da tercih edilen bu ürün dayanıklılığı ile uzun sürede verim almanıza yardımcı oluyor. İstenilen her uzunlukta üretilebilen modeller garantili bir şekilde size teslim edilmektedir. Baraka yapımı ve depo inşaat alanlarında da tercih edilmekte ve uygulama yapılmaktadır.

Trapez Saç Formları

Hızlı montaj içeriği de bulunan trapez saç modelleri zamandan tasarruf etmenize de olanak sağlıyor. Ayrıca farklı renk seçenekleri konusunda da firmamız size yardımcı olmaktadır. Kalınlık ve uzunluk konusunda da ilgili projelerinize uygun bir üretim yapılarak destek verilir. Saç aralıkları istenilen şekilde ayarlanabilmektedir. Uygulama yapılacak olan alana göre özel olarak üretilen bu modellerin fiyat aralıkları da ekonomiktir.

Sizde bu konuda profesyonel destek almak ve en iyi sonucu elde etmek isterseniz sunduğumuz hizmet içeriğinden yararlanmanız yeterli olacaktır. Tüm hizmet içeriği kurumsal ve yasal olarak sunulmaktadır.

Trapez Saç Fiyat Tablosu / Fiyat Listesi:
Trapez Sac   Fiyat Listesi
Trapez Sac Panel İçin Kalınlık Fiyat Birim KDV
Trapez Sac Panel 0,50mm 27/200 Formu   0,50mm 4.50 $ M2 KDV Hariç

Not: Güncel fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Not: Malzeme + İşçililk + Aksesuarlar + Nakliye Dahil Anahtar Teslimi Fiyatlardır. İş teslim tarihi metraja göre değişim gösterebilir.

Not: Fiyatlara + kdv dahil değildir.
Not: Fiyatlara nakliye dahil değildir.
Not: Fiyatlar depo teslim fiyatlarıdır.

Alt kısımda trapez saç ile yapılan uygulamaları görebilirsiniz. Trapez Saç Levhaları fiyat olarak diğer ürünlere göre ekonomiktir. Trapez Çatı Levhası boyalı ve boyasız olarak 2 farklı kategoriye ayrılmaktadır. Traez Sac Levhalar hadve kısımlarıyla farklı tiplere ayrılmaktadır. Bu ürün tipleri (27/200 – 38/151 – 75/188) 3 farklı form’da üretilir. Her bir formun kendi özellikleri mevcuttur.

Trapez Saç Kalınlık (mm)
Trapez Çatı Levhalarının kalınlıkları (6 farklı mm den oluşmaktadır.)
0,50mm / 0,60mm / 0,70mm/ 0,80mm / 0,90mm / 100mm (75/188 formunda ek olarak 1,20mm kalınlığı mevcuttur.  27/200 ve 38/151 formu aynı kalınlıktadır.)
Trapez Saç Ağırlıkları:
27/200 – 38/151 ve 75/188 formundaki levhaların kalınlıkları değişkendir. Standart ürün 27/200 formundaki en çok satılan üründür.
27/200 Formu Trapez Saç:
0,50mm / 4,7 – kg/m2
0,60mm / 5,7 – kg/m2
0,70mm / 6,6 – kg/m2
0,80mm / 7,5 – kg/m2
0,90mm / 8,5 – kg/m2
1,00mm / 9,4 – kg/m2

27/200 Formu Trapez Saç – Çok açıklıklı kiriş değerleri (m)
1,5 / 1,8 / 2 / 2,2 / 2,4 / 2,6 / 2,8

Firmamız trapez çatı sacı konusunda kendini kanıtlamış ve Trapez Saç Fiyatları, ile tadilat gerektiren yağmur su kaçaklarınıTrapez Çatı Saçı Levhası ve özelliğini yitirmiş çatınızı yenide hayata döndürmek için profesyonel ekibi ile hizmet vermek için projelerinizi bekliyor. Bize 0216 706 56 16 veya 0545 455 84 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. İstanbul içi keşiflerimiz ücretsiz olup Türkiye geneline proje bazlı hizmet vermekteyiz.